ČLENSKÁ SEKCE EYDIS

PROTOŽE SI ZASLOUŽÍTE PÉČI JAKO V.I.P.

V členské sekci máte k dispozici webináře zdarma a přehledně řazené online kurzy, které jste si zaplatili, ale i ty, které teprve objevíte. 

 • 1
  Přehlídka dostupných webnářů zdarma
  Záznamy webinářů, které jste viděli jen z části nebo jste nestihli, zůstávají zpřístupněné v členské sekci. Takže neztrácíte čas brouzdáním po internetu a dohledáváním v historii.
 • 2
  Kurzy, které jsou již Vaše
  Online kurzy, které jste si již zaplatili Vám zůstávají v členské sekci po slíbenou dobu., Najdete je přehledně řazené, s rozpisem lekcí, cvičení a bonusů.
 • 3
  Objevujte a rozšiřujte své obzory
  V členské sekci uvidíte i kurzy, které jsou k dispozici a nekupovali jste je (zatím :)). Jsou rozdělené podle témat a na rozklik získáte bližší informace i úvodní videa k nim. Stručně, jasně, hned.

Takže už jen pár formálních náležitostí, které musíme dodržet - souhlas se zasíláním mailů, registrační údaje, a uvidíme se v členské sekci!

MÁTE ZÁJEM O REGISTRACI? 

PŘIHLASTE SE

Stisknutím tlačítka "souhlasím a mám zájem o registraci ZDARMA", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email s registračním formulářem do členské sekce a stanete se odběrateli mých emailů se zajímavým obsahem. Pokud už nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů